Partnerzy

 • http://pspn.org

  Podstawowym celem Stowarzyszenia jest integracja tego środowiska w Polsce, podnoszenie kwalifikacji oraz promocja najwyższych standardów prowadzenia zajęć w wodzie dla najmłodszych.
 • http://spaorkana.lublin.pl

  W Lublinie u zbiegu ulic Szaserów i Orkana, stworzyliśmy pierwsze Kompleksowe Centrum Rekreacji i Odnowy Biologicznej ? SPA Orkana. Tu czas płynie wolniej. Tutaj odnajdą Państwo spokój i odpoczynek?
 • http://pgedystrybucja.pl

  Dzięki realizowanym przez spółkę PGE Dystrybucja inwestycjom i programom optymalizacyjnym, mającym na celu ograniczanie długości przerw planowanych, średni wskaźnik przerw w dostawie energii elektrycznej w pierwszym półroczu 2015 r. był o 30 minut niższy niż zakładano.
 • http://euromet.pl

  Firma Studio Reklamy EUROMET - to dwadzieścia lat doświadzenia w projektowaniu, produkcji oraz serwisie zewnętrznych elementów identyfikacji firm.
 • http://lubliniaczek.pl

  "Lubliniaczek" jest przedszkolem otwartym na dialog i efektywną współpracę. Rozmawiamy z rodzicami naszych przedszkolaków, zawsze uwzględniamy ich oczekiwania i indywidualne potrzeby dzieci. Nasi rodzice współdecydują o kierunkach pracy przedszkola, wspólnie szukamy rozwiązań, które zgodnie z bieżącymi potrzebami modyfikujemy i stale poszerzamy.